News

2L
Mar

Exhibition ‘With Love from…" by Severija Inčirauskaitė-Kriaunevičienė at Exhibition Halls Titanikas, Vilnius Academy of Arts

Banal sentimentalism” – this is how the artist self-ironically describes her own creative approach. Obviously, this is just tongue-in-cheek cunning. It consciously and sarcastically imitates such deception, when a whitened artificial smile conceals entirely different, usually opposite intentions. Severija uses the camouflage of seemingly decorative flowers and motley butterflies to mask her reflections on the complicated human relationships – from everyday to Machiavellian political games.

            

Read More
2L
Feb

Apie parodą "With Love from..."

Subalansuota pagal Severiją

 

Read More
2L
Feb

Personalinė paroda "With Love from...". VDA parodų erdvėje "Titanikas"

Surūdijęs metalas – skylėtas, surūdijęs, sušaudytas, deformuotas, praradęs savo blizgesį, kartais net patvarumą tampa pagrindu siuvinėjimui kryželiu. Dvi antagonistinės medžiagos sąveikauja kurdamos konfliktą, užduotą kūrinio idėjos. Metalas, be abejo, asocijuojasi su pramone, karine pramone, ginklais. Viename stambiausių S. Inčirauskaitės-Kriaunevičienės kūrinių („Kill for Peace“, 2015 m., kolekcininkų iš Latvijos Irinos ir Maris Vitols nuosavybė) – kareivių šalmai iš įvairių karinių konfliktų, karų. Sušaudyti, surūdiję ar daugmaž sveiki, jie kalba apie naikinančią metalo galią, naikinimo techniką ir šių dienų baimes. 

Read More
2L
Nov

Exhibition "Donald Bubble Gum".

"DONALD BUBBLE GUM" Aktualijos

Severijos Inčirauskaitės-Kriaunevičienės paroda „Donaldo nuotykiai / Donald Bubble Gum“, rodyta galerijoje „Trivium“ lapkričio 7–22 d., sukėlė nemažą rezonansą viešojoje ir žiniasklaidos erdvėje, pati skaičiau ne vieną tekstą ir interpretacijas, nes taip jau sutapo ar šelmiškai buvo sutapdintas pats parodos eksponavimo laikas ir faktas, kad JAV prezidento rinkimų batalijas bei rezultatus buvo galima komentuoti ir iliustruoti būtent šios parodos eksponatų fotografijomis.

 

Read More