Naujienos

2L
Mar

Personalinė paroda "With Love from...". VDA ekspozicinėje erdvėje Titanikas

Banalusis sentimentalizmas" - taip pati menininkė autoironiškai apibūdina savo kūrybos kryptį. Žinoma, tai tik gudravimas. Sąmoningai ir sarkastiškai imituojantis tokią apgaulę, kuomet po nubalinta dirbtine šypsena pridengiami visai kitokie, dažniausiai priešingi, kėslai. Iš pažiūros dailių siuvinėtų gėlyčių ir margų drugelių kamufliažu Severija maskuoja sudėtingų žmogiškų santykių - nuo buitiškų iki makiaveliškų politinių žaidimų - apmąstymus.

 

Plačiau
2L
Feb

Apie parodą "With Love from..."

Subalansuota pagal Severiją

 

Plačiau
2L
Feb

Personalinė paroda "With Love from...". VDA parodų erdvėje "Titanikas"

Surūdijęs metalas – skylėtas, surūdijęs, sušaudytas, deformuotas, praradęs savo blizgesį, kartais net patvarumą tampa pagrindu siuvinėjimui kryželiu. Dvi antagonistinės medžiagos sąveikauja kurdamos konfliktą, užduotą kūrinio idėjos. Metalas, be abejo, asocijuojasi su pramone, karine pramone, ginklais. Viename stambiausių S. Inčirauskaitės-Kriaunevičienės kūrinių („Kill for Peace“, 2015 m., kolekcininkų iš Latvijos Irinos ir Maris Vitols nuosavybė) – kareivių šalmai iš įvairių karinių konfliktų, karų. Sušaudyti, surūdiję ar daugmaž sveiki, jie kalba apie naikinančią metalo galią, naikinimo techniką ir šių dienų baimes. 

Plačiau
2L
Nov

Apie parodą "Donaldo Nuotykiai/ Donald Bubble Gum".

"DONALD BUBBLE GUM" Aktualijos

Severijos Inčirauskaitės-Kriaunevičienės paroda „Donaldo nuotykiai / Donald Bubble Gum“, rodyta galerijoje „Trivium“ lapkričio 7–22 d., sukėlė nemažą rezonansą viešojoje ir žiniasklaidos erdvėje, pati skaičiau ne vieną tekstą ir interpretacijas, nes taip jau sutapo ar šelmiškai buvo sutapdintas pats parodos eksponavimo laikas ir faktas, kad JAV prezidento rinkimų batalijas bei rezultatus buvo galima komentuoti ir iliustruoti būtent šios parodos eksponatų fotografijomis.

 

Plačiau